5 lutego, 2020

Oferta warsztatów

Centrum Edukacji Ekologicznej przy Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu, serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach przyrodniczych. Przygotowaliśmy dla Państwa na nowy rok szkolny następujące tematy.

Oferta zajęć edukacyjnych >>> pobierz

Ważne informacje:
1) Koszt warsztatu:
a) grupy spoza Zabrza – 80,00 zł za 45 minut ( tj. 80,00 zł, 160,00 zł lub 240,00 zł  w zależności od czasu trwania zajęć)
b) grupy dzieci z Zabrza – ZAJĘCIA BEZPŁATNE. Odpłatność jedynie za wstęp do Miejskiego Ogrodu Botanicznego ( bilet grupowy  powyżej 10 osób – 0,50 zł od osoby).
2) Informujemy, że zajęcia organizowane są dla grup nie większych niż 25 osób. Każda większa liczba musi być wcześniej zgłoszona i zatwierdzona przez Centrum Edukacji Ekologicznej.
3) Karta zgłoszeniowa powinna być wysłana nie później niż 3 dni przed datą proponowanego przez szkołę warsztatu, ponieważ jest ona gwarancją rezerwacji konkretnego terminu.
4) Za zajęcia “Cechy charakterystyczne różnych grup zwierząt. Przystosowania do środowiska życia” należy uiścić opłatę za bilet wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem w kasie ZOO w Chorzowie. Dojazd we własnym zakresie.
5) Istnieje możliwość rozpoczęcia warsztatów we wcześniejszych godzinach niż otwarcie Ogrodu po uprzednim uzyskaniu zgody Dyrektora Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu
6) Ze względu na bezpieczeństwo podczas warsztatów „ Z życia pszczół” prosimy o rozeznanie wśród uczestników, kto ma alergię (jest uczulony) na ukąszenia owadów oraz produkty pszczele.
7) W przypadku deszczowej pogody istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w placówce oświatowej (grupy z Zabrza) po wcześniejszych uzgodnieniach.

Zobacz co dzieje się u nas

Zobacz wszystkie aktualności

OPERACJA META

Od 05 – 30. 06 – Miejski Ogród Botaniczny w Operacji „Meta”! Akcja organizowana przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu. Zapraszamy nieodpłatnie maturzystów przez okres

Czytaj więcej »

Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu
ul. Piłsudskiego 60.
41-800 Zabrze
Tel. 32 2713033
E-mail: ogrod@mob.zabrze.pl

NIP 648-20-92-445
REGON 273527017