Oferta zajęć edukacyjnych

Centrum Edukacji Ekologicznej przy Miejskim Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu, serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach z przyrodą.

Ważne informacje:
1) Koszt zajęć:
a) grupy spoza Zabrza – 80,00 zł za 45 minut ( tj. 80,00 zł, 160,00 zł lub 240,00 zł  w zależności od czasu trwania zajęć)
b) grupy dzieci z Zabrza – ZAJĘCIA BEZPŁATNE. Odpłatność jedynie za wstęp do Miejskiego Ogrodu Botanicznego ( bilet grupowy  powyżej 10 osób – 0,50 zł od osoby),
c) zajęcia przyrodnicze niewyszczególnione w propozycjach CEE – do indywidualnego ustalenia w zakresie kosztów i tematu (tel. 798-021-910 w godz. 7.30-15.00).
2) Informujemy, że zajęcia organizowane są dla grup nie większych niż 25 osób. Każda większa liczba musi być wcześniej zgłoszona i zatwierdzona przez Centrum Edukacji Ekologicznej.
3) Karta zgłoszeniowa powinna być wysłana nie później niż 3 dni przed datą proponowanego przez szkołę spotkania, ponieważ jest ona gwarancją rezerwacji konkretnego terminu.
4) Za zajęcia “Cechy charakterystyczne różnych grup zwierząt. Przystosowania do środowiska życia” należy uiścić opłatę za bilet wstępu zgodnie z obowiązującym cennikiem w kasie ZOO w Chorzowie. Dojazd we własnym zakresie.
5) Istnieje możliwość rozpoczęcia zajęć we wcześniejszych godzinach niż otwarcie Ogrodu po uprzednim uzyskaniu zgody Dyrektora Miejskiego Ogrodu Botanicznego w Zabrzu
6) Ze względu na bezpieczeństwo podczas zajęć „ Z życia pszczół” prosimy o rozeznanie wśród uczestników, kto ma alergię (jest uczulony) na ukąszenia owadów oraz produkty pszczele.
7) W przypadku deszczowej pogody istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w placówce oświatowej (grupy z Zabrza) po wcześniejszych uzgodnieniach.

Zobacz co dzieje się u nas

Zobacz wszystkie aktualności

ZIELONY TALERZ ZABRZAN

W ramach projektu edukacyjnego “Natura(lnie) w Zabrzu” powstał przepiśnik wegetariański “ZIELONY TALERZ ZABRZAN”, w którym umieściliśmy przepisy znanych osób z Zabrza oraz laureatów konkursu “Natura(lnie)

Czytaj więcej »

Miejski Ogród Botaniczny w Zabrzu
ul. Piłsudskiego 60.
41-800 Zabrze
Tel. 32 2713033
E-mail: ogrod@mob.zabrze.pl

NIP 648-20-92-445
REGON 273527017

>> mapa strony 
>> deklaracja dostępności